Panel Çit

 

TANIMI :
Çit hasırı / defence, çelik hasır tekniği ile üretilen, çevre düzenlemelerinde güvenlik ve koruma amaçlı kullanılan, genellikle duvar üzerine uygulaması yapılan ekonomik bir çit ürünüdür.
 
 
TEKNİK BİLGİLER:
Standart dört değişik ebatta ( 150x500-150x600-215x500-215x600 cm ), 15 x 5,5 cm göz aralıklı 5,0 x 4,5 mm çapında, siyah nervürlü çelik çubuklardan üretilmektedir.
Standart ürettiğimiz bu ürünlerimiz stoklarımızda sürekli bulunmaktadır. Standart harici özel ebatlarda üretim de yapılmaktadır.
Siyah nervürlü çelik çubuktan üretilen çit hasırlarının uzun ömürlü olması için, önce üzerine antipas sonra boya sürülmesi tavsiye edilmektedir.
Standart siyah nervürlü çelik çubuktan üretilen çit hasırları ayrıca düz siyah çelik çubuktan, ön galvanizli (40-60 gr/m2 Zn) veya sıcak daldırma galvanizli telden de (450-500 gr/m2 Zn) üretilmektedir.
Özellikle sıcak daldırma galvanizli telden üretilen çit hasırları, uzun süre boya sürülmeden doğa şartlarına dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir.
 
 
Çit Direği: Siyah veya Galvanizli, köşebent, Boru ve kutu profil kullanılabilir. 
 
KULLANIM ALANLARI :
Park, bahçe, işyeri, konut, site, fabrika ve spor sahalarının çevre düzenlemesinde kullanılmaktadır. 
 
UYGULAMA / MONTAJ :
İstenen ölçülerde enine veya boyuna kesilen paneller, direk olarak veya köşebent içine alınıp direklere kaynaklamak veya vidalamak sureti ile monte edilir. 
 
Örnek olarak, 100 cm yüksekliğinde bir çit yapımı düşünülürse genellikle 215x500 cm çit hasırı alınmakta ve ikiye bölünerek kullanılmaktadır.


Etiketler : Panel Çit